FESTIVALIO GIDAS

Mažiau yra nuobodžių dalykų už festivalio taisykles, rimtai, net keista šį junginį rašyti viename sakinyje, tačiau jas perskaičius gyventi bus lengviau visiems – ir mums, ir jums.

KELIONĖ Į FESTIVALĮ

Skatiname tausoti gamtą ir į festivalį keliauti traukiniu arba autobusu. Atvykę į Trakus traukiniu, šalia stoties rasite ne tik vietinių taksi, tačiau ir „Cape Kablys“ autobusiukų, kurie jums kainuos tik 3 EUR. Taip pat galite susikooperuoti su draugais ir iš Vilniaus į festivalį keliauti su BOLT – panaudoję kodą CapeKablys19 gausite simbolinę 2 EUR nuolaidą (pirmam 100 važiuojančiųjų). Na, o jei važiuojate automobiliu, tiesiog atsidarykite žemėlapį, o arčiau festivalio bus ir nuorodų. Tik rekomenduojame vengti kelionės per Lentvarį ir rinktis kelią Trakų kryptimi. Festivalio autobusiukai pasirūpins šių traukinių reisų keleiviais.

PATIKRA

Kaip jau yra įprasta ir turbūt nebereikia kartoti – draudžiama įsivežti alkoholio ir narkotinių medžiagų, nealkoholinio alaus, stiklinės taros, degaus skysčio, ginklų ir viso kito, ką pataria sveikas protas. Taip pat palikite namuose profesionalią fotografavimo ar filmavimo įrangą – nebent susitarsite parašę gytis@mankablys.lt

PARKINGAS

Festivalio parkingo mokestis – 10 EUR. Turėsime trejetą aikštelių – jose dirbantys žmonės nukreips jus ten, kur bus vietos. Parkinge priimsime ir kemperius, tačiau jiems skirtų patogumų kaip elektra ar vanduo neturėsime.

BILIETAI

Bilietų galėsite nusipirkti ir prie durų, ir internetu. Penktadienį abiejų dienų bilietas kainuos 60 EUR, o šeštadienį – 40 EUR. Dėl rizikos gauti negaliojantį bilietą, jų iš antrų rankų pirkti nerekomenduojame.

EKO MOKESTIS

Prie festivalio įvažiavimo jus pasitiks nedidelis 1 EUR eko mokestis, už kurį gausite peleninę ir maišą šiukšlėms, tačiau į mokestį įeina ne tik jie, bet ir festivalio teritorijos priežiūra – siekiant ją palikti tokią, kokią radome. Taip pat atsisakėme vienkartinių stiklinių ir pasikvietėme į pagalbą CUP CUP, kurie pasirūpins daugkartiniais puodeliais už 2 EUR užstatą.

APYRANKĖS

Prie festivalio vartų jūsų bilietą iškeisime į apyrankę – akivaizdu, kad ją privalu nešioti viso festivalio metu. Žmonės be apyrankių bus iš festivalio išprašomi be jokių kompromisų. Jeigu taip nutiktų, nors tikimės, kad nenutiks, jog dėl šios ar kitų priežasčių būtumėt išvaryti iš renginio – sugrįžti atgal nebegalėsite.

DALYVIAI

Viskas turėtų būti žinoma, bet – dalyvių amžius nuo 18 metų, mažamečius ir nepilnamečius vaikus, jei tokių turite, priduokite giminėms ar auklėms. Taip pat pasiliekame teisę neįleisti įtartinų, apsvaigusių ar agresyvių žmonių. Tikrai neįleisime radikalias pažiūras savo išvaizda, atributika ar apranga demonstruojančių, tad jei netyčia puošiatės vienu ar kitu kvestionuotinu simboliu, palikite juos savaitgaliui namuose.

AUGINTINIAI

Turbūt nereikia sakyti, kad festivalis su daug garsios muzikos nėra pati geriausia vieta jūsų augintiniui. Tačiau jei dėl vienų ar kitų priežasčių nuspręsite čia juos atsivežti, prižiūrėkite, nepaleiskite jų be antsnukio, kitu atveju vedžiokite už pavadėlio.

PROGRAMA

Taupydami miškus, programėlių nespausdinome, tačiau visą informaciją iš mūsų festivalio svetainės galite parsisiųsti į savo telefoną. Taip pat festivalyje bus ir stendų su visa reikalinga informacija. Programą rasite čia.

MAISTAS IR GĖRIMAI

Festivalyje bus maisto, ir jo bus ne tik daug, bet ir kokybiško. Pirmiausiai, kartu su klubu į pusiasalį persikelia „Saulės Jėgainė“ – tad galėsite mėgautis jau pamėgta virtuve, gyvais didžėjų setais ir unikaliu-reiškiniu, gyva-radijo-ir-feisbuko-laida „Vilnimi“.

Bus ir daugiau pasirinkimo: žuvį ir bulvytes tieks „Rebel Ninja“, meksikietiškos virtuvės gerbėjus pamalonins „Peligroso“, burgerius ir šonkauliukus keps „Cask Outside“, o bulves įdarys „Ajomama“. Bus ir saldžiau – tuo pasirūpins festivalių klasika „Bebro blyninė“ bei kavinė „Vero Cafe“. Dar bus alaus, sidro ir netgi kokteilių. Kadangi viskuo pasirūpinome, festivalio metu kurti laužų, grilių ir šašlykinių nebus galima.

PINIGAI

Ir grynais, ir kortele galėsite atsiskaityti už maistą, gėrimus bei festivalio bilietus prie vartų.

Tik grynais galėsite apmokėti eko mokestį, CUP CUP užstatą ir festivalio atributiką.

MAUDYNĖS

Turėsime tris pliažus ir puikiausią tyrą ežerą. Į vandenį lipti galėsite tik budint gelbėtojams, tarp 7 ir 22 val. Kaip visada – būkite atsargūs ir dėmesingi, neikite maudytis apsvaigę.

SAUGUMAS

Festivalyje veiks medicinos punktas, į kurį kreipkitės ar padėkite kreiptis kitiems ištikus nelaimėms. Taip pat veiks „Young Wave“ palapinė, padėsianti spręsti galimas su svaigiosiomis medžiagomis susijusias problemas.

LOKACIJA

Perkelti klubą į gamtą nėra lengva užduotis – tačiau įveikiama. O ir verta visų pastangų, mat į tokią gražią gamtą, kokią laukia mūsų pusiasalyje, klubo neperkelti būtų nuodėmė. Daugiau

SOCIAL