UŽDARYTI

FESTIVALIO GIDAS

Faktas, kad mažiausiai, ko norisi festivalyje – tai taisyklių. Todėl vietoj šių jums pateikiame švelnų festivalio gidą, su kuriuo susipažinus paprasčiau bus visiems.

KELIONĖ Į FESTIVALĮ

Skatiname tausoti gamtą ir kelionei į festivalį kooperuotis su draugais. Kelionė automobiliu paprasta – GPS turite visi, o arčiau vietos bus ir nuorodų. Taip pat nėra brangu į festivalį atvykti su taksi, praėjusiais metais kelionė iš Vilniaus vidutiniškai kainavo 15 eurų.

PATIKRA

Kaip jau yra įprasta ir, ko gero, nebereikia kartoti – draudžiama įsivežti alkoholio ir narkotinių medžiagų, nealkoholinio alaus, stiklinės taros, degaus skysčio, ginklų ir viso kito, ką pataria sveikas protas. Taip pat palikite namuose profesionalią fotografavimo ar filmavimo įrangą – nebent susitarsite parašę gytis@mankablys.lt

PARKINGAS

Festivalio parkingo mokestis – 10 EUR. Turėsime trejetą aikštelių – jose dirbantys savanoriai nukreips jus ten, kur bus vietos. Parkinge priimsime ir kemperius, tačiau jiems skirtų patogumų kaip elektra ar vanduo neturėsime.

BILIETAI

Bilietų galite nusipirkti ir prie durų, ir internete. Penktadienį abiejų dienų bilietas kainuos 60 EUR, o šeštadienį – 40 EUR. Kadangi perkant bilietus iš nepažįstamų yra galimybė gauti negaliojantį bilietą ar jo išvis negauti, to daryti nerekomenduojame.

EKO MOKESTIS

Prie festivalio vartų jus pasitiks nedidelis 2 EUR eko mokestis, už kurį gausite peleninę, maišą šiukšlėms ir CUP CUP puodelį (saugokite ir branginkite, bet jei pamesite, už vieno euro mokestį galėsite gauti naują). Kad mes pasistengsime festivalio teritoriją palikti tokią, kokią ir radome, – faktas, tačiau norėtume paprašyti pasistengti ir jūsų.

APYRANKĖS

Prie festivalio vartų jūsų bilietą iškeisime į apyrankę – akivaizdu, kad ją privalu nešioti viso festivalio metu. Žmonės be apyrankių iš festivalio bus išprašomi be jokių kompromisų. Jeigu dėl šios ar kitų priežasčių būtumėte išvaryti iš renginio – sugrįžti atgal nebegalėsite. Be abejo, tikimės, kad taip nenutiks.

DALYVIAI

Viskas turėtų būti žinoma, bet – dalyvių amžius nuo 18 metų, mažamečius ir nepilnamečius vaikus, jei tokių turite, priduokite giminėms ar auklėms. Taip pat pasiliekame teisę neįleisti įtartinų, apsvaigusių ar agresyvių žmonių. Tikrai neįleisime radikalias pažiūras savo išvaizda, atributika ar apranga demonstruojančių, tad jei netyčia puošiatės vienu ar kitu kvestionuotinu simboliu, palikite juos savaitgaliui namuose.

AUGINTINIAI

Turbūt nereikia sakyti, kad festivalis su daug garsios muzikos nėra pati geriausia vieta jūsų augintiniui. Tačiau jei dėl vienų ar kitų priežasčių nuspręsite čia juos atsivežti, prižiūrėkite, nepaleiskite jų be antsnukio, kitu atveju vedžiokite už pavadėlio.

PROGRAMA

Saugodami miškus, programėlių nespausdinome, tačiau visą informaciją iš mūsų festivalio svetainės galite parsisiųsti į savo telefoną. Taip pat festivalyje bus ir stendų su visa reikalinga informacija. Programą rasite čia.

MAISTAS IR GĖRIMAI

Naudinga informacija mėgstantiems užkąsti. „Cape Kablys“ galėsite pasimėgauti azijietiškais wok‘ais „We Will Wok It“, rytietiško maisto virtuve „Bao Bao“ bei nuo festivalių neatsiejama „Bebro Blynine“. Dar bus alaus, sidro, gaiviųjų gėrimų ir, mėgstantiems sveikesnius pasirinkimus, kombuchos. Kadangi maistu pasirūpinome, dėl saugumo festivalio metu prašysime nekurti laužų, grilių ir šašlykinių.

PINIGAI

Ir grynais, ir kortele galėsite atsiskaityti už maistą, gėrimus bei festivalio bilietus prie vartų. Tik grynais galėsite apmokėti eko mokestį, CUP CUP užstatą ir festivalio atributiką.

MAUDYNĖS

Turėsime tris pliažus ir puikiausią tyrą ežerą. Į vandenį lipti galėsite tik budint gelbėtojams, tarp 7 ir 22 val. Kaip visada – būkite atsargūs ir dėmesingi, neikite maudytis apsvaigę.

SAUGUMAS

Festivalyje veiks medicinos punktas, į kurį kreipkitės ar padėkite kreiptis kitiems ištikus nelaimėms. Taip pat veiks „Young Wave“ palapinė, padėsianti spręsti galimas su svaigiosiomis medžiagomis susijusias problemas.

COVID19

Kadangi niekas nenori susirgti, prašysime laikytis visų valstybės reikalaujamų saugumo normų ir sveiko proto – nesidalinkite gėrimais ir maistu, venkite artimo kontakto – kiek tai įmanoma festivalyje, – ir kuo dažniau dezinfekuokite rankas. Kaukių dėvėjimas festivalyje neprivalomas, bet rekomenduotinas.